dietetykkrakow.pl

Pod tym adresem internetowym (dietetykkrakow.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway strony WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez internautów szukających usług lokalnych, malowanie Częstochowa. Generyczne adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi nazwami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem adresu dla swojej działalności? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, co robisz, a znajdziemy zapewne odpowiednią domenę, zawierającą najważniejsze słowa klucze. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Mam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza jedynie miesięczny czynsz za serwis, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc czynsz.


5. Jak tworzycie tekst dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej treści, a dokładnie ich struktura i język. By zatem opracować treści, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w ten sposób wynajdziemy punkty, które zaciekawią potencjalnych odbiorców. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy teksty, by były ciekawe dla czytelników, ale i realizowały wymogi dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach zdjęcia?

Stosujemy fotografie z największych internetowych baz zdjęć. Oczywiście możesz dostarczyć naszej firmie swoje ilustracje, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w przygotowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientom wykonaną przez nas stronę z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 14 dni na przekazanie wszelkich zmian. Za darmo poprawimy serwis.


8. Dla kogo skierowana jest ta oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy najczęściej potrzebują pomocy w markeitngu, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może posiadać własny swojej strony, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wytłumaczymy, jak to łatwo wykonać.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za stworzenie treści na strony WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na swoim serwisie internetowym, wyślij mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!